BIK – gra reklamowo edukacyjna: ScoreHunter

bik

W ramach promowania usług BIK wśród internautów Biuro Informacji Kredytowej przygotowało grę zabawę reklamowo-edukacyjną o nazwie ScoreHunter. Co jest do wygrania oprócz wiedzy? Niestety nie są to kredyty, ani anulowanie negatywnych wpisów w BIK. Wygrać można vouchery turystyczne, do zrealizowania w jednym z serwisów internetowych, o wartościach: 1500 zł, 1000 zł, 800 zł, 600 zł, 400 zł (odpowiadające kolejnym miejscom).

Aby zdobyć nagrody główne należy zbierać punkty poprzez rozwiązywanie zadań zaprezentowanych na stronie konkursu ScoreHunter i wyprzedzić pozostałych uczestników konkursu na liście najlepszych wyników. Jak czytamy na stronie konkursu Pięć osób, które w ostatnim dniu konkursu zgromadzą na swoim koncie największą liczbę punktów doświadczenia otrzyma nagrody główne w postaci bonów turystycznych.

Dodatkową przeszkodę, oprócz twardej konkurencji innych konkursowiczów stanowić może poziom samych zadań pikujący w obszary przedszkolnych puzzli albo polegający po prostu na oglądaniu materiałów wideo o kredytach oraz działalności BIK. Czego jednak się nie robi by zyskać cenną wiedzę o bezpiecznych kredytach, których udzielaniu towarzyszy czujne oko BIKu. Żaden kredyt bez bik w 2018 roku się nie obędzie. Oprócz nagród głównych w trakcie konkursu zdobywane punkty można wymieniać na inne nagrody z ograniczonej puli, np. Alert BIK za 120 punktów, Karta Allegro o wartości 20 zł za 100 punktów albo Empik – eKarta prezentowa o wartości 25 zł 130 zł. Przy czym dwie ostatnie w momencie publikacji tego artykułu są już niedostępne – kto pierwszy ten lepszy.
Konkurs trwa do 23.o4.2018.

Więcej o konkursie:

Pola oznaczone symbolem * są wymagane. Email nie jest publikowany.