Gwarancja najniższej raty w Alior Banku

konsolidacja koszty kredyt ogólna

Od 20 lutego do 31 marca Alior Bank oferuje wszystkim zainteresowanym kredyty w promocji „gwarancja najniższej raty”, co może zainteresować szczególnie osoby planujące w tym okresie konsolidację kredytów.

Gwarancja najniższej raty

Jeśli przed skorzystaniem z naszej oferty lub nawet 2 tygodnie później inny bank zaoferuje Ci mniejszą ratę, my przebijemy jego ofertę i zapewnimy Ci lepsze warunki. Dostaniesz niższą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie kredytu.

Aby Alior Bank zaoferował Ci ratę niższą niż w innym banku, wystarczy, że przedstawisz formularz informacyjny z innego banku wypełniony zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim. Formularz ten powinien potwierdzać warunki wnioskowanego kredytu oraz zawierać informacje m.in. o całkowitej kwocie kredytu, liczbie i wysokości rat, stopie oprocentowania, RRSO i wysokości ubezpieczenia.

 

Bardziej szczegółowe zasady promocji Alior Bank prezentuje w formularzu pdf na swojej stronie internetowej. Chociaż ‚przebicie’ konkurencji jest bardzo ciekawym sposobem na przyciągnięcie klientów, nie jest jednak w promocji określone o ile, o jaką kwotę czy procent, bank zamierza konkurentów przelicytować. Wiemy więc, że koszt będzie nie wyższy ale czy znacząco niższy od innych banków?

Na pewno zadowoleni będą ci klienci, którzy ubiegali się o kredyt równolegle w kilku bankach i otrzymali w nich lepsze warunki, niż w banku Alior ale zdecydowali się na Alior np.: ze względu na szybką decyzję kredytową, gdyż z promocji można skorzystać  „nawet do 2 tygodni od daty zawarcia przez Klienta Umowy o Pożyczkę” (fragment regulaminu promocji „Gwarancja Najniższej Raty”).

 

 

Pola oznaczone symbolem * są wymagane. Email nie jest publikowany.