Kredyty konsolidacyjne – porównanie kwotowe

konsolidacja kredyt kredyt konsolidacyjny ogólna

Jeśli rozważasz wzięcie kredytu konsolidacyjnego porównaj swoje potrzeby z ofertami różnych banków. Poniższa tabela ułatwi Ci zorientowanie się, który bank udzieli kredyt konsolidacyjny w kwocie zaspakajającej Twoje potrzeby lub czy Twoje zamiary konsolidacyjne spełniają wartości minimalne i maksymalne, wyznaczone przez bank. Tabela zakresów kwot kredytów konsolidacyjnych jest aktywna – klikając na nagłówkach tabel zmienisz kolejność ułożenia pozycji wierszy.

 

 

[table id=1 /]

 

Puste pola oznaczają brak limitu bądź brak informacji o limicie.

 

Dane z tabeli z gwiazdką szerzej objaśnione:

  • Kredyt Bank:
    do 100% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu, jeżeli udział celu mieszkaniowego w kwocie kredytu wynosi co najmniej 70%. W przypadku, gdy kwota kredytu przekracza 80% wartości nieruchomości, konieczne jest ubezpieczenie niskiego wkładu własnego.700 000 PLN i do 70% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu, jeżeli udział celu mieszkaniowego w kwocie kredytu wynosi poniżej 70%
  • Bank Pocztowy:
    do 70% wartości nieruchomości, która stanowi przedmiot zabezpieczenia
    do 90% wartości nieruchomości  (z zastrzeżeniem, że w konsolidowanych zobowiązaniach występuje kredyt przeznaczony na cele mieszkaniowe)

47
0 Comments

No Comment.