Lukas Bank bez BIK?

informacje porady

Jest wiele krążących informacji wśród kredytobiorców, iż Lukas Bank udziela kredytów bez sprawdzania BIK. Fakty nie pozwalają wprawdzie jednoznacznie potwierdzić lub zdementować tych obiegowych opinii, jednakże na podstawie przeprowadzonego dociekania można stwierdzić co nastepuje: Lukas Bank wprawdzie korzysta z bazy BIK lecz podchodzi do niej bardzo liberalnie w pewnych sytuacjach. Szczególnie dotyczy to osób, które korzystały z usług Lukas Banku w przeszłości i zostały odnotowane w lokalnej bazie danych Lukas Banku, jako wiarygodni kredytobiorcy. W takiej sytuacji Lukas Bank preferuje swój własny zbiór informacji ponad informacje z BIK. Oczywiście nie ma stuprocentowej gwarancji na uzyskanie pieniędzy z Lukasa, nawet gdy brało się w nim wcześniej pożyczkę, jednak warto przekonać się samemu i złożyć wniosek do rozpatrzenia. Wiele zależy także od osoby rozpatrującej wniosek, a na kogo trafimy to kwestia szczęścia (lub jego braku).

8 thoughts on “Lukas Bank bez BIK?

  1. Poczekajmy.Obecnie tyle jest instytucji które mogą wciągnać na listę BIKu że niedługo nie będzie komu udzielić kredytu bo większość obywateli ma jakieś przejsciowe kłopoty finansowe a bankom przyjdzie się dusić z gotówką która nie będzie zarabiała.To jest paranoja klijent który spłacił kredyt ale w czsie spłaty opóznił ratę nie może dostać kredytu a jaki z tego wniosek bo ludzie i tak mają dostęp do gotówki tylko nie zarabiają banki tylko inne instytucje finansowe typu provident i im nie przeszkadza BIK ważne tylko żeby kredyt był spłacony.To jest wybór banków że chcą się pozbawić zysków.To jest chore żeby dostać kredyt trzeba bankowi najpierw udowodnić że go się nie potrzebuje.

  2. ja staram sie o kredyt gotówkowy od 2 miesiency nie jestem w biku spłacam raty w terminach nawet szypciej i zaden bank narazie mi ne dał kredyu a to tylko 20000 tysecy

Pola oznaczone symbolem * są wymagane. Email nie jest publikowany.